Przejdź do treści
Proszę czekać...
25 marca

spektakl KŁAMSTWO

sob. 25 marca 2023, godz. 17:00
Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”!
12 lutego
„Ciocia Tunia – Muzyczne show dla dzieci” to koncert przeznaczony zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Scenariusz koncertu oparty jest na autorskim pomyśle artystki, który zawiera w sobie śpiew, taniec oraz elementy interakcji z publicznością. Atmosfera koncertu ma dynamiczny
i żywiołowy charakter, a Ciocia Tunia zabiera dzieci w świat niekończącej się zabawy gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
16 kwietnia

Kabaret SMILE, g. 19.00

ndz. 16 kwietnia 2023, godz. 19:00
Kabaret SMILE „NOWY" program na 20-lecie
16 kwietnia

Kabaret SMILE, g. 16.00

ndz. 16 kwietnia 2023, godz. 16:00
Kabaret SMILE „NOWY" program na 20-lecie
8 marca

spektakl ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE

śr. 08 marca 2023, godz. 18:00
W DNIU KOBIET zapraszamy na spektakl Za rok o tej samej porze (Same Time, Next Year) Występują: Magdalena Walach i Wojciech Leonowicz oraz Kamila Pieńkos.

Zrodzony z przypadku romans Doris i George'a nieoczekiwanie staje się związkiem na całe życie. Jak to się jednak udało, skoro gospodyni domowa i księgowy mieszkają z rodzinami na dwóch końcach kraju? Magdalena Walach i Wojciech Leonowicz zdradzają nam, jak kochać się przez wiele lat, widując tylko raz do roku. Bilety w przedsprzedaży (70zł) do 31 stycznia.
22 marca
Fryderyk Chopin wraz z Grzegorzem Niemczukiem zapraszają wszystkich na muzyczną Imprezę Urodzinową! Wśród znamienitych Gości, którzy już potwierdzili swoją obecność znajdą się: Johannes Brahms, Feliks Mendelssohn-Bartholdy, Edward Grieg, Franz Schubert, Robert Schumann, Giuseppe Verdi, Niccolò Paganini oraz Franz Liszt! Każdy z nich zaznaczy swoją obecność piękną muzyką, która uświetni 213. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina.
8 lutego
W ramach serii KONCERT DLA WSZYSTKICH, 8 lutego wystąpi BIG BAND BCK pod dyrekcją Jarosława Grzybowskiego oraz soliści: Marta Świątek-Stanienda, Angelina Mazur, Zbigniew Kruczek.
19 marca
Jedna z najpopularniejszych na świecie komedii autorstwa cenionego i szanowanego Robina Hawdona. „Ślub doskonały” to błyskotliwa historia o dylemacie miłosnym i odwiecznej walce serca z rozumem.
19 marca
Jedna z najpopularniejszych na świecie komedii autorstwa cenionego i szanowanego Robina Hawdona. „Ślub doskonały” to błyskotliwa historia o dylemacie miłosnym i odwiecznej walce serca z rozumem.
21 kwietnia

WOLNA GRUPA BUKOWINA

pt. 21 kwietnia 2023, godz. 18:00
Legenda poezji śpiewanej po latach powraca do Bielska-Białej.. Wolna Grupa Bukowina - polska grupa muzyczna z nurtu poezji śpiewanej powstała na początku lat 70. XX wieku. Wolna Grupa Bukowina zadebiutowała w 1971 roku na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie. Zespół przyjechał z Buska - Zdroju, a założył go ówczesny maturzysta Wojciech Bellon. BILETY: Przedsprzedaż (do 28 lutego) - 70 zł. Od 1 marca - 100 zł.
Nasz repertuar

Najnowsze galerie

Pablopavo i Ludziki

MARTIN BARRE (JETHRO TULL) - AQUALUNG

20.Jazzowa Jesień - Tomasz Dąbrowski & Istnienia Poszczególne

20.Jazzowa Jesień - Bobo Stenson

20.Jazzowa Jesień - Arvo Pärt ETC: Masecki, Lutosławski Quartet, Anna Lobedan, Grzegorz Tarwid Grzegorz Tarwid

20.Jazzowa Jesień - Avishai Cohen Quartet

20.Jazzowa Jesień - Nik Bärtsch’s Mobile

20.Jazzowa Jesień - Paweł Mykietyn/Royal String Quartet

20.Jazzowa Jesień - Stańko na głos


Sponsor

Sponsor

Sponsor

Partner

Partner

Partner