Już od 14 do 18 kwietnia Bielsko-Biała ponownie stanie się miejscem wyjątkowego spotkania kultur, religii i muzycznych tradycji. Festiwal Sacrum in Musica to pięć dni koncertów, które łączą duchowość z różnorodnością brzmień – od monumentalnej muzyki klasycznej, przez gospel, aż po projekty eksperymentalne i world music.