Przejdź do treści
 • Cafe Maria już otwarta

  Sernik i swing. Cafe Maria otwarta. Uroczystości towarzyszył pełen optymizmu i radości życia koncert Urszuli Dudziak.
 • Jazzowa Jesień 2023

  21. Jazzowa Jesień w Bielsku-Białej odbędzie się w dniach od 15-19 listopada.
 • Święto Miasta 2023

  Tysiące widzów, wielkie koncerty i mnóstwo bardziej kameralnych imprez. Boney M. i Agnieszka Chylińska w nowym koncertowym miejscu - na placu Wojska Polskiego. Miasto świętowało przez 3 dni.
 • BCK ogłasza przetarg

  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:
  1/ ekranu led
  2/ zadaszenia
 • Dni Bielska-Białej 2023

  Święto naszego miasta będziemy obchodzić od 1 do 3 września.
  To koncerty i bardzo bogata oferta imprez towarzyszących przygotowanych przez wszystkie bielskie instytucje kultury.
  Nie może Was zabraknąć, zapraszamy!
 • 26. Festiwal Kompozytorów Polskich

  26. Festiwal Kompozytorów Polskich im. H.M. Góreckiego odbędzie się w Bielsku-Białej od 5 do 7 października. Bohaterem tegorocznej edycji będzie Wojciech Kilar, którego 10. rocznicę śmierci obchodzimy w tym roku. Nie ma chyba nikogo, kto nie zetknął by się z muzyką tego wspaniałego kompozytora czy to w salach koncertowych, w kinie czy na studniówce. Mimo upływu dekady od śmierci twórcy Jego muzyka – Polonez, Orawa czy Dracula – jest nadal obecna w programach koncertowych filharmonii, na płytach, w Internecie i radiu.
 • DZIEŃ DOBRY BCK - sierpień

  Dzień Dobry BCK - zapraszamy także w sierpniu, od poniedziałku do piątku. Wstęp wolny.
  Plenerowe zajęcia ruchowe w Parku Słowackiego. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, start o godz.9.00. Prowadzą je zawodowe instruktorki BCK.
 • GRAMY DOBBRO

  Kultowy koncert bielskich artystów powraca. 29 lipca na Rynku - GraMY doBBro. W czasie koncertu będziemy wspierać Fundację na rzecz rozwoju Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej Razem dla Dzieci.
 • Wlot na spot

  Jak nazywa się domówka w plenerze? Niewiadówka. A jak niewiadówka o co chodzi, to chodzi o: WLOT NA SPOT, czyli grill, muzyka i chill.
  W każdy czwartek lipca i sierpnia o godz:18:00 przyjeżdżamy naszą klasyczną Niewiadówką N126 dostosowaną do grania imprez w plenerze:)
  Park Włókniarzy, Dębowiec - dolna stacja, Błonia, Cygański Las, Lotnisko, BCK Central Park, Park koło Ratusza w Bielsku-Białej. Te i wiele innych lokalizacji nabiorą nowego muzycznego wymiaru. W każdym z tych miejsc będzie inny przelot, dopasowany do charakteru miejsca, w którym się zatrzymamy. Zadbają o to DJ’e z Naszego Miasta, najlepsi w swojej dziedzinie.

 • Dzień Dobry BCK edycja II

  Zapraszamy na kolejną edycję akcji Dzień Dobry BCK!
  To plenerowe zajęcia ruchowe w Parku Słowackiego. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, start o godz.9.00. Pierwsze zajęcia 3 lipca. Zajęcia prowadzą zawodowe instruktorki BCK.

Sponsor

Sponsor

Sponsor

Partner

Partner

Partner