Przejdź do treści

NutkoSfera – CeZik dzieciom - 6 grudnia 2025

NutkoSfera – CeZik dzieciom - 6 grudnia 2025!!!
„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...

Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!
Miejsce wydarzenia:
Bielskie Centrum Kultury
Organizator BCK

Data wydarzenia

sobota, 6 grudnia 2025, godz. 17:00

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się setek milionów odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Sześć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 140 milionów wyświetleń… i otrzymał status Platynowej Płyty! NutkoSfera to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki.

Najpopularniejsze utwory to m.in. „T-Rex”, „Czarna dziura”, „Karłowate”, „Abecadło”, „Nasze Słońce” i „Śmiga lokomotywa”. Kanał NutkoSfera ma już ponad 420 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

 

Sprawdź: www.NutkoSfera.pl (jesteśmy też na Instagramie) oraz www.CeZik.com

 

Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic (jest też na Instagramie)

Bilety

Autor:
MK
  Sponsor

Sponsor

Sponsor
 
Partner
 
Partner
 
Partner