Przejdź do treści
Proszę czekać...

PLEBISCYT 2023 – WYNIKI

śr. 18 stycznia 2023
Zakończyliśmy plebiscyt na artystów którzy wystąpią w Bielsku-Białej w roku 2023. Podliczyliśmy setki Państwa głosów. Zobacz podsumowanie plebiscytu.

Kilkuset zgłoszonych wykonawców rywalizowało o Państwa zainteresowanie. W ostatniej turze zostało ich kilkudziesięciu. Czas na podsumowanie i przedstawienie artystów których postaramy się zaprosić lub już zaprosiliśmy na koncerty w Bielsku-Białej.

Poniżej lista triumfatorów plebiscytu, których o  których już wiadomo, że wystąpią w Bielsku-Białej lub zaproponujemy im występy w najbliższym czasie (w porządku alfabetycznym):

Bryska

DŻEM (31 marca)

Fisz Emade Tworzywo (3 lutego)

Ralph Kamiński

Mikromusic (5 maja)

Mrozu (7 maja)

Andrzej Piaseczny (BCK, zewnętrzny organizator – 22 kwietnia)

Kaśka Sochacka (BCK, zewnętrzny organizator - 27 marca)

Mnóstwo głosów zebrali wykonawcy o których wiadomo, że w roku 2023 zrobili sobie koncertową przerwę – Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni. W ich przypadku będziemy monitorować sytuację.

Wielu fanów mają sanah i Dawid Podsiadło – ostatnio skupieni na koncertach stadionowych. Będziemy o nich pamiętać, proponując koncerty w Bielsku-Białej.

W tym roku bardzo mocno swoją obecność zaznaczyli artyści z kręgu hip-hopu. Podejmujemy rozmowy na temat organizacji takich koncertów w Bielsku-Białej. Wśród tych wykonawców najwięcej głosów zebrał Taco Hemingway, niewiele mniej cała grupa takich postaci jak Bedoes, Mata, Oki, Jan Rapowanie, Otsochodzi  i White 2115.

 

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

 

mro

mikdze

fiszmikr

Autor:

Sponsor

Sponsor

Sponsor

Partner

Partner

Partner