Przejdź do treści
Proszę czekać...

Golec uOrkiestra w BCK-u

czw. 29 grudnia 2022
Dwa barwne, wzruszające koncerty. Golec uOrkiestra wystąpiła dwukrotnie w Bielskim Centrum Kultury. Bilety na oba koncerty rozeszły się do ostatniej sztuki

Wieści o „domowych” koncertach braci Golców rozniosły się bardzo szybko. Już na początku grudnia zostały nieliczne bilety. Ostatnie sztuki rozchodziły się przed świętami.

Na pierwszym koncercie Paweł i Łukasz przywitali się brawurową góralską wiązanką życzeń. Oba występy – „kolędy i pastorałki” oraz „kolędowanie z Janem Pawłem II” połączyła swojska atmosfera – przywitania licznych znajomych, rodziny i fanów, rozsypywanie owsa, dźwięki trombit oraz miłe słowa o powrocie do BCKu, jako miejsca, gdzie zaczynali swoją sceniczną karierę.

W finale obu koncertów wystąpiły także dzieci Pawła oraz Łukasza – grające i śpiewające. Po koncercie to był jeden z głównych tematów rozmów wychodzących widzów – które dzieci są latoroślami  Łukasza, a które Pawła.

Kolędy tradycyjne i autorskie pastorałki na przemian bujały i skłaniały do refleksji. Oba koncerty jak zwykle dynamiczne pełne werwy i niepozostawiające ani chwili na nudę. W tym drugim wykorzystano autentyczne nagrania Jana Pawła II, przekazane im z Watykanu, a sposób ich prezentacji powodował wrażenie wspólnych śpiewów Łukasza, Pawła i papieża Jana Pawła II.

Na koniec obu koncertów, artyści zaprosili widownię do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

s

Z dużym prawdopodobieństwem możemy zaprosić Państwa na kolejne kolędowe koncerty Golec uOrkiestry w BCK-u – w styczniu 2024 roku.

Autor:

Sponsor

Sponsor

Sponsor

Partner

Partner

Partner