Przejdź do treści
Proszę czekać...

KONCERT DLA WSZYSTKICH - MICHAŁ BOBER śpiewa utwory Zbigniewa Wodeckiego

Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego.
Michał Bober - wokalista, finalista 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Miejsce wydarzenia:
Bielskie Centrum Kultury

Data wydarzenia

środa, 11 stycznia 2023, godz. 18:00

Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Szkocji, na Łotwie. Zdobywca Nagrody Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty "Pejzaż bez Ciebie" w Bydgoszczy.

Podczas ostatniej, 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych - najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.

Obecnie pracuje nad autorskim materiałem. W 2021 pojawił się jego singiel pt. "Bez tchu", w 2022 "Zatrzymać czas". Płyta planowana jest na 2023 rok.

Od lutego 2021 roku współprowadzący audycję w Radio RAM "Nie - Tylko Jazzem" z Piotrem Karwatem. Prowadzi także bloga pod adresem michalbober.pl

SKŁAD ZESPOŁU:

  • Michał Bober – wokal
  • Dominik Gawroński - trąbka
  • Tomasz Jędrzejewski - piano
  • Piotr Treliński - gitara
  • Marek Komorowski - bas
  • Tomasz Garbera - perkusja

1

Zbigniew Wodecki pierwsze muzyczne kroki stawiał w grupie Anawa, w krakowskiej Piwnicy pod Baranami i w zespole akompaniującym Ewie Demarczyk. W 1972 roku zadebiutował jako piosenkarz na Festiwalu w Opolu. Urodził się 6 maja 1950 w Krakowie, zmarł 22 maja 2017 w Warszawie. 

 Multiinstrumentalista, piosenkarz, aktor, kompozytor, aranżer, osobowość telewizyjna. Sam o sobie mówił, że jest „śpiewającym muzykiem”. Cechy charakterystyczne: bujna fryzura, skrzypce, trąbka i uśmiech, który podyktowany był jego życzliwością i wyjątkowym poczuciem humoru.

​Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Czarował głosem, stylem i talentem. Aż trudno uwierzyć, że mówi się i pisze o nim w czasie przeszłym. Została na szczęście jego muzyka.

​W koncercie „Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego” znalazły się takie utwory jak m.in. „Opowiadaj mi tak”, „Rzuć to wszystko co złe”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Zacznij od Bacha”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Jeden krótki dzień”, „Zabiorę Cię dziś na bal”, „Izolda”, “Chałupy welcome to” i wiele innych.

Koncert „Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego” odbywa się pod honorowym patronatem Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.

Autor:
MK

Sponsor

Sponsor

Sponsor

Partner

Partner

Partner