Przejdź do treści

POP OPERA

Zapraszamy na niepowtarzalne widowisko muzyczne, które przeniesie Cię w podróż od klasycznej opery po ekscytujące hity musicalowe! Najpiękniejsze arie operowe świata oraz największe przeboje z polskich i amerykańskich musicali wykonane na żywo przez starannie wyselekcjonowanych muzyków pod przewodnictwem dr Bogny Dulińskiej.
Miejsce wydarzenia:
Bielskie Centrum Kultury
Organizator zewnętrzny

Data wydarzenia

sobota, 18 stycznia 2025, godz. 18:30

Ponadczasowe melodie zaśpiewają wybitni soliści Teatrów Muzycznych i Operowych, m.in. Krzysztof Knapczyk, których brawurowe wykonania zdobyły uznanie publiczności na całym świecie. Koncert "Pop Opera - Od Opery do Musicalu" to nie tylko muzyka, to także wspaniała oprawa wizualna i taneczna, którą wzbogacą nasi artyści.

 

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia usłyszysz klasyki, takie jak:

"O sole mio"

"La donna é mobile" (z opery "Rigoletto")

"Nessun Dorma"

"Libiamo, ne' lieti calici"

"Gdybym był bogaczem"

"Shallow"

"Usta milczą dusza śpiewa" (z operetki "Wesoła Wdówka")

"Torna surriento"

"On my own" (z musicalu "Les Misérables")

"Prawie udało się" (z musicalu "Księżniczka i żaba")

"Parla piu piano" (z filmu "Ojciec Chrzestny")

"When I’m 64" (z repertuaru "The Beatles")

"You raise me up" (z repertuaru Josha Grobana)

"Naprawdę chcę" (z filmu "Mała Syrenka")

"My Way" (z repertuaru Franka Sinatry)

 

Dodatkowo, przygotowaliśmy niespodzianki muzyczne oraz bajeczne kreacje, które wprowadzą Cię w magiczny nastrój koncertu i przeniosą w czasie do prawdziwej opery z początków XVIII wieku! 

 

Nie przegap tego niezwykłego wydarzenia, które połączy klasykę z nowoczesnością, tradycję z innowacją, sprawiając, że muzyka stanie się uniwersalnym językiem, jednoczącym serca i pokolenia. Będziemy śpiewać, tańczyć i bawić się wszyscy razem!

 

Krzysztof Knapczyk - aktor i wokalista (tenor) związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Jego talent muzyczny sprawił, że stał się rozpoznawalną postacią nie tylko na krajowej scenie, ale także na arenie międzynarodowej. Członek zespołu „Queen Symfonicznie”, „The Beatles Symfonicznie”, oraz grupy „A Tribute to Il Divo. The 3 Tenors”. Okrzyknięty rodzimym, solowym odpowiednikiem włoskiego trio Il Volo. Jego twórczość to muzyka klasyczna śpiewana w nowatorski, oryginalny sposób - z zacięciem popowym i musicalowym. Wprowadza operę "pod strzechy" - odkrywa na nowo siłę najpiękniejszych arii i pieśni operowych świata oraz prezentuje je publiczności w nietypowych, współczesnych, "lekkich" aranżacjach. Według krytyków skutecznie skraca dystans pomiędzy operą, popem i musicalem, swobodnie poruszając się w każdym z tych gatunków i łącząc je w niepowtarzalne, muzyczne układanki.

Bilety ulgowe: Studenci, emeryci, renciści, ucząca się młodzież i dzieci, osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie -  minus 10 zł 

 

 

Bilety

  • 199
  • 149
  • 129
  • 109
Kup bilet
Autor:
MK
  Sponsor

Sponsor

Sponsor
 
Partner
 
Partner
 
Partner