Przejdź do treści

Bielska Orkiestra Cavatina - 28 grudnia

Bielska Orkiestra Cavatina i The Threex zapraszają na koncert familijny.
Miejsce wydarzenia:
Cavatina Hall
Organizator BCK

Data wydarzenia

czwartek, 28 grudnia 2023, godz. 17:00

The ThreeX w programie familijnym zabierze słuchaczy do świata muzyki klasycznej w niespotykanej i fascynującej formie. To Sonata Księżycowa Beethovena połączona z Metallicą i Morricone, Lot Trzmiela w fuzji z Tangiem Piazzolli, a w końcu żonglerka smyczkami i muzyka Smetany. Trio nie boi się bawić muzyką poważną – i z łatwością przekonuje do niej słuchaczy na całym świecie.

The ThreeX to nowoczesne trio instrumentalne. Oryginalny skład zespołu – dwoje skrzypiec i fortepian – od początku był impulsem do tworzenia własnych aranżacji i utworów, a z czasem, kompletnych autorskich programów. Szeroki zakres wykonywanych stylów muzycznych oraz niesztampowe rozwiązania aranżacyjne są cechą charakterystyczną tria, a w połączeniu z pomysłowością i wszechstronnymi talentami muzyków stanowią o jego wyjątkowości.

W skład zespołu wchodzą laureaci międzynarodowych konkursów, absolwenci renomowanego Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu, którzy współpracują z największymi nazwiskami branży muzycznej. Różnorodność charakterów, obycie sceniczne i profesjonalizm jaki prezentują w każdym aspekcie gry, sytuują The ThreeX w światowej czołówce zespołów kameralnych tego typu, czego dowodem jest zdobycie złotego medalu na Osaka Chamber Music Competition&Festa w Japonii oraz występy na całym świecie.

 

Autor:
MK
  Sponsor

Sponsor

Sponsor
 
Partner
 
Partner
 
Partner